Pre zabezpečenie najlepšieho užívateľského zážitku na našej webovej stránke, používame súbory Cookies . Viac nájdete v dokumente Pravidlá ochrany osobných údajov

Jediný nástroj, pre Vaše podnikanie

Predstavte si, že máte overené účtovné, mzdové a právne služby, prehľadný fakturačný systém, plánovanie a evidenciu projektov a úloh a nástroj na správu zmluvných dokumentov na jednom mieste. To všetko je Trovi.
Vyskúšajte zadarmo na 45 dní
Potom už od
4,30
/mesiac
čo vám trovi ponúka?
Množstvo funkcií, ktoré si obľúbite
Dlhé roky sme využívali v našej spoločnosti pre fakturáciu vlastný softvér, až sme si v jednej chvíli povedali: “Prečo ho nepustiť do sveta?”, a tak vzniklo Trovi. Jeho funkcie vám tak zjednodušia podnikanie, že ho budeto môcť vykonávať vo väčšom kľude.
Dashboard
Uhradené, neuhradené faktúry a náklady vidíte na jednom prehľadnom grafe. Bilanciu svojej spoločnosti máte tak pod kontrolou.
Register firiem
Pri zakladaní nového kontaktu Vám stačí IČO. Trovi Vám doplní ostatné informácie z registra firiem automaticky.
Servis pre rast Vášho podnikania
Právny servis, personalistika a vymáhanie pohľadávok, to všetko môžete využívať s Trovi.
Fakturácia
Faktúru vystavíte s Trovi za 20 sekúnd. Máme to zmerané. ;) Každá faktúra má QR kód pre rýchlu úhradu.ystavíte s Trovi za 20 sekúnd. Máme to zmerané. :) Každá faktúra má QR pre rýchlu úhradu.
Náklady
Jednoducho si sledujte všetky nákladové faktúry, ktoré ovplyvňujú Vaš podnikanie.
Objednávky a cenové ponuky
Vytvárajte a evidujte si cenové ponuky a objednávky pre svojich klientov.
náš príbeh
Prečo Trovi?
V dnešnej dobe všetci živnostníci a taktiež malí či veľkí podnikatelia zdieľajú množstvo spoločných problémov. Napríklad komplikovaný prístup k overeným podnikateľským službám za férovú cenu alebo jednotný a prehľadný systém, kde by mohli administrovať svoje podnikanie z jedného miesta.

Trovi je platforma s otvoreným ekosystémom, ktorá naplní vaše najzákladnejšie potreby ako vystavovanie faktúr či evidencia nákladov, ale vyrieši za vás aj komplexnejšiu agendu ako účtovníctvo, mzdy, právo, dane či ďalšie.

Trovi ide s dobou a uspokojí aj potreby Freelancerov, ktorí potrebujú evidovať, merať a vykazovať projekty pre svojich klientov. Trovi je one-stop-shop nástroj pre vaše podnikanie a my tvrdo pracujeme, aby sme vám poskytli tohto výkonného pomocníka.
Koľko to stojí?
Rozlišujeme dva základné plány, pričom oba poskytujeme prvých 45 dní zdarma. Získajte profesionálny nástroj na správu vášho podnikania a fakturačný systém, ktorý Vám uľahčí prácu. Využite možnosť vyskúšať Trovi zadarmo ešte dnes!
Štandard
Ako šité pre živnostníkov a pre menšie firmy.

4,30 €/mesiac
Vyskúšať Štandard
Prémium
Viacero firiem pod jednou strechou.

9,90 €/mesiac
Vyskúšať Prémium
Ťuknite si do Trovi.sk
Vyskúšajte si to
Videli ste možnosti a výhody, ktoré ponúka Trovi. Využite teraz možnosť výskušať si ich vo vlastnej firme, presvedčte sa o jeho výhodách a posuňte vaše podnikanie na vyššiu úroveň. Ušetrite s Trovi čas aj peniaze a registrujte si účet na prvých 45 dní zadarmo.
Vyskúšajte zadarmo na 45 dní