Pre zabezpečenie najlepšieho užívateľského zážitku na našej webovej stránke, používame súbory Cookies . Viac nájdete v dokumente Pravidlá ochrany osobných údajov
Cenník Kontakt

Jediný nástroj, pre Vaše podnikanie

Predstavte si, že máte prehľadný fakturačný systém, plánovač projektov a úloh, nástroj na personálny manažment a správu zmluvných dokumentov na jednom mieste. To všetko je Trovi.
Vyskúšajte zadarmo na 45 dní
Potom už od
4,30
/mesiac
čo vám trovi ponúka?
Množstvo funkcií, ktoré si obľúbite
Dlhé roky sme využívali v našej spoločnosti pre fakturáciu vlastný softvér, až sme si v jednej chvíli povedali: “Prečo ho nepustiť do sveta?”, a tak vzniklo Trovi. Jeho funkcie vám tak zjednodušia podnikanie, že ho budeto môcť vykonávať vo väčšom kľude.
Register firiem
Pri zakladaní nového kontaktu Vám stačí IČO. Trovi Vám doplní ostatné informácie z registra firiem automaticky.
Personalizácia dokumentov
Dokumenty v Trovi si môžete vytvárať vo dvoch dizajnových variantoch a jednoducho ich personalizovať so svojim logom a podisom.
Servis pre rast Vášho podnikania
Právny servis, personalistika a vymáhanie pohľadávok, to všetko môžete využívať s Trovi.
Fakturácia
Faktúru vFaktúru vystavíte s Trovi za 20 sekúnd. Máme to zmerané. ;) Každá faktúra má QR kód pre rýchlu úhradu.ystavíte s Trovi za 20 sekúnd. Máme to zmerané. :) Každá faktúra má QR pre rýchlu úhradu.
Náklady
Jednoducho si sledujte všetky nákladové faktúry, ktoré ovplyvňujú Vaš podnikanie.
Projekty a vykazovanie hodín
Pomocou Trackeru si môžete sledovať odpracované hodiny na projektoch a úlohách z ktorých na konci mesiaca jednoducho vystavíte faktúru.
náš príbeh
Prečo Trovi?
V dnešnej dobe všetci živnostníci a taktiež malí či veľkí podnikatelia zdieľajú množstvo spoločných problémov. Napríklad komplikovaný prístup k overeným podnikateľským službám za férovú cenu alebo jednotný a prehľadný systém, kde by mohli administrovať svoje podnikanie z jedného miesta.

Trovi je platforma s otvoreným ekosystémom, ktorá naplní vaše najzákladnejšie potreby ako vystavovanie faktúr či evidencia nákladov, ale aj komplexnejšie požiadavky z oblasti účtovníctva, práva, personalistiky či ďalších oblastí.

Trovi ide s dobou a uspokojí aj potreby Freelancerov, ktorý potrebujú evidovať, stopovať a vykazovať projekty pre svojich klientov.Spája tak funkciu Time Sheetov, fakturačného nástroja a komplexného pomocníka pre vaše podnikanie.
Koľko to stojí?
Rozlišujeme dva základné plány, pričom ich poskytujeme prvých 45 dní zdarma. Získajte profesionálny fakturačný systém, ktorý Vám uľahčí prácu. Využite možnosť vyskúšať to zadarmo.
Štandard
Ako šité pre živnostníkov a pre menšie firmy.

4,30 €/mesiac
Vyskúšať Štandard
Prémium
Viacero firiem pod jednou strechou.

9,90 €/mesiac
Vyskúšať Prémium
Ťuknite si do Trovi.sk
Vyskúšajte si to
Videli ste možnosti a výhody, ktoré ponúka Trovi. Využite teraz možnosť výskušať si ich vo vlastnej firme, presvedčte sa o jeho výhodách a posuňte vaše podnikanie na vyššiu úroveň. Ušetrite s Trovi čas aj peniaze a registrujte si účet na prvých 45 dní zadarmo.
Vyskúšajte zadarmo na 45 dní